Portal sadownika

Reklama

winnica uprawa winorośli

Serdecznie zapraszamy do współpracy z serwisem Portal-Sadownik.pl!

Gwarantujemy profesjonalizm i szerokie zasięgi w docelowej grupie odbiorców, a także przystępne ceny. Nasze atuty to przyjazna szata graficzna strony, fachowość zamieszczanych na portalu treści, najwyższa jakość współpracy i dbałość o klienta. Jesteśmy ukierunkowani na stały rozwój oraz budowanie zaufania u naszych Kontrahentów i Czytelników.

W trosce o jak najwyższą jakość usług, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dotyczy to oferty, jak i wyceny. Zapraszamy do kontaktu mniejsze, a także duże podmioty zainteresowane reklamą - z pewnością uda się nam wypracować satysfakcjonujące warunki współpracy.

Oferujemy publikację artykułów promocyjnych (dostarczonych przez firmę bądź przygotowanych na zamówienie przez redakcję), banerów reklamowych, komunikatów sadowniczych z aktualnymi zaleceniami (w formie pisemnej bądź multimedialnej – realizujemy nagrania) oraz filmów prezentujących dany produkt. Udostępniamy treści na naszym profilu facebookowym. Przy szerszej kampanii reklamowej, w skład której wchodzą różne działania, oferujemy atrakcyjne rabaty.

redakcja@portal-sadownik.pl

Telefon: 739 970 552