Portal sadownika

O nas

kwitnący stary sad

 

Portal-Sadownik.pl - owoc pasji do sadownictwa!

Portal-Sadownik.pl powstał z myślą o polskich producentach owoców.  Znajdą u nas Państwo najnowsze wiadomości z kraju i ze świata, aktualne ceny owoców, ciekawe opinie dotyczące rynku produktów rolnych oraz bazę rzetelnych, aktualnych i fachowych artykułów ogrodniczych.

Nasze treści adresujemy przede wszystkim do odbiorców profesjonalnych. Artykuły dedykowane sadownikom - amatorom i działkowcom dostępne są w kategorii "ogrodnictwo amatorskie i działkowe". Zapraszamy do korzystania z portalu wszystkie osoby zainteresowane szeroko pojętą produkcją sadowniczą, gdyż publikowane tu treści, jak również wypowiedzi sadowników profesjonalnych, z pewnością okażą się przydatne.

Krótko o naszych zasadach

  1. Stoimy zawsze po stronie polskich producentów owoców. NIE skupów, NIE przetwórców, ale producentów owoców.
  2. Intencją naszych działań jest udostępnienie polskim sadownikom przestrzeni do swobodnej wypowiedzi. Ich zdanie dosyć długo już próbowano zamilczeć. Dlatego też gwarantujemy na portalu BRAK CENZURY. Uprzejmie prosimy jedynie o odnoszenie się do sedna sprawy oraz brak wulgaryzmów (będą one kropkowane). Zachęcamy do zabierania głosu w komentarzach!

Sekcja komentarzy

Udostępniamy do Państwa użytku sekcję komentarzy. Podanie adresu mailowego oraz pseudonimu podczas ich publikowania jest dobrowolne. Redakcja serwisu nie odpowiada za treść komentarzy, każdy pisze je wyłącznie na własną odpowiedzialność. Uprasza się o zachowanie kultury wypowiedzi oraz odnoszenie się do istoty sprawy (najczęściej komentarze dotyczą wpisu, pod którym się je publikuje). Redakcja serwisu usuwać będzie komentarze godzące w prawa innych osób oraz nie zgodne z obowiązującym prawem. Przedsiębiorców prosimy o niewykorzystywanie sekcji komentarzy do zamieszczania swoich ofert handlowych, gdyż wpisy tego rodzaju będą bezzwłocznie kasowane. Publikując komentarz, użytkownik serwisu godzi się z powyższymi zasadami.

Ogłoszenia

Oddajemy w Państwa ręce sekcję bezpłatnych ogłoszeń. Do ich zamieszczenia na stronie niezbędne jest podanie adresu mailowego. Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń. Wszelkie dane (w tym dane osobowe, np. adresy, imiona i nazwiska osób do kontaktu) zamieszczane w treści ogłoszenia  podawane są dobrowolnie i na wyłączną odpowiedzialność osoby je publikującej. Redakcja nie przechowuje treści ogłoszeń. Ogłoszenia znikają ze strony samoczynnie po upływie trzydziestu dni od daty ich zamieszczenia. Poprzez kontakt z Redakcją serwisu, można domagać się wcześniejszego usunięcia ogłoszenia. Publikując ogłoszenie, użytkownik serwisu godzi się z powyższymi zasadami.

Newsletter

W celu otrzymywania od nas bieżących informacji, zarówno firmy, jak i osoby prywatne, mogą korzystać z naszego newslettera. Usługa polega na regularnym przesyłaniu pod określony adres mailowy wiadomości elektronicznej z wyborem najciekawszych treści publikowanych na stronie Portal-Sadownik.pl w okresie poprzedzającym jej wysłanie. Korzystanie z usługi oparte jest na dobrowolnej subskrypcji, którą można wycofać. Niezbędne do realizacji usługi jest podanie adresu mailowego.

Na temat naszej polityki prywatności i ciasteczek przeczytają Państwo w zakładce polityka prywatności.